تیگاردموتور

چشم انداز ما

چشم انداز تیگاردموتور

تیگاردموتور

چشم انداز

اعتماد، گمشده این روز‌های بازار خودرو کشور است.
شرکت سانیار موتور پارسیان با نام تجاری تیگارد موتور، به دنبال آن است که این اعتماد از دست رفته را، در حوزه شرکت‌های نوپای خودروسازی، احیا کند.
با تکیه بر شرکای خارجی و داخلی توانمند و تجربه طولانی کار در فضای بین‌المللی، به دنبال پاسخگویی به نیاز گروهی از مشتریان هستیم که خود را در ابتدای جاده موفقیت و تمایز می‌بینند و به دنبال زندگی پر هیجان، و در عین حال در مدار نظم و قاعده، هستند.
در این راستا نه‌تنها همه استانداردها و الزامات صنعت خودرو در زمینه تولید، تحویل و خدمات پس از فروش را اخذ کرده و خود را ملزم به رعایت آنها می‌دانیم، بلکه به مواردی فراتر از آنها چشم داریم تا بتوانیم اعتماد، اطمینان و منافع مشتریان، شبکه توزیع و سایر ذینفعان را تامین کنیم.

چشم انداز تیگاردموتور

در این راه به راستی، درستی و نظم معتقدیم و تعهد می‌کنیم هرگز، برای کسب منفعت بیشتر، به جیب مردم کشورمان دست‌درازی نخواهیم کرد.

بیشینه کردن منافع مشتریان نهایی محصولات و نیز شبکه همکاران از اولویت‌های اصلی ما بوده و برای تحقق این مهم تلاش خواهیم کرد تا با ایجاد زیرساخت‌های مناسب، کار دقیق و زیربنایی، در کوتاه‌ترین زمان، در کنار هم به قله‌های موفقیت برسیم.