FA

EN

درباره تیگاردموتور

در سال‌های اخیر شاهد تلاطم‌های شدید ناشی از تحریم‌، در شرایط اقتصادی کشور بوده‌ایم. تبعا بازار خودرو، به عنوان یکی از بازارهای استراتژیک، به شدت تحت تاثیر این شرایط پیچیده بوده است.

این مسائل در کنار رقابتی نبودن بخش‌های مهم بازار خودرو، مشکلات زیادی را برای مصرف‌کنندگان و بازیگران بازار رقم زده است. شرکت تیگاردموتور، با تکیه بر بدنه مدیریتی جوان و آشنا با تحولات بین‌المللی و تجارت جهانی و دارای شناخت کامل و  دقیق از بازار خودرو کشور، راه برون رفت از این شرایط را تکیه بر شرکای قدرتمند و قابل اعتماد خارجی و نیز استفاده از ظرفیت تولید داخلی دانسته و با ایجاد شراکت راهبردی با طرف چینی و داخلی قدرتمند، اقدام به تولید محصولاتی مناسب با نیاز مشتریان، خود کرده است.

تیگارد از ترکیب تایگر و لئوپارد برگرفته شده تا تداعی کننده این همکاری مشترک به منظور خلق ارزش برای مخاطبان شایسته خود باشد. مخاطبین خود را کسانی می‌دانیم که در ابتدای مسیر موفقیت قرار داشته و به دنبال تجربه استفاده از خودرو و خدمات پس از فروش آن، به شکل مطمئن، هستند.

بر این اساس تلاش خواهیم کرد تا با کار منظم و سیستماتیک، نیاز مخاطبان خود را، به شکل مطمئن و به دور از عدم قطعیت‌های فعلی بازار، از نظر قیمت، زمان و شرایط تحویل و پشتیبانی پس از فروش محصول، پاسخ داده و تجربه ای هیجان‌انگیز و مطلوب از خرید و استفاده از محصولاتمان در ذهن مخاطبین خلق کنیم.